MAL205753221E3
CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL205753221E3
MAL205753221E3 Hakkında
Vishay MAL205753221E3, 220 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile tasarlanmış bu kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmektedir. Through-hole montajı için radial can tipi snap-in paketlemesi ile sunulur. -40°C ile +85°C arası çalışma sıcaklığı aralığında 12000 saat ömüre sahiptir. 100 Hz'de 660 mOhm ESR ve 365 mOhm impedans değerleri ile belirtilmiştir. Maksimum 1.1 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Ses devrelerine, güç kaynakları ve genel filtreleme uygulamalarına uygun bir komponenttir.
Applications Audio
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 660mOhm @ 100Hz
Impedance 365 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V