MAL205743681E3
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL205743681E3
MAL205743681E3 Hakkında
Vishay MAL205743681E3, 680µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltaj ile tasarlanmış olan bu komponent, audio uygulamalarında kullanım için uygundur. Radial snap-in montaj tipinde olan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 12000 saatlik ömür ömrüne sahiptir. 100Hz'de 2.6A ripple akımı ve 240mOhm ESR değerleri, yüksek akım uygulamalarında kullanılmasına imkan tanır. ±20% tolerans aralığı ile ürün, güç kaynakları, ses cihazları ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications Audio
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 240mOhm @ 100Hz
Impedance 145 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V