MAL205737151E3
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL205737151E3
MAL205737151E3 Hakkında
Vishay MAL205737151E3, 150 µF kapasitansı ve 450 V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial montaj tipine sahip bu komponentin ESR değeri 100 Hz'de 1.6 Ohm, impedansı ise 1.3 Ohm'dur. ±20% tolerans aralığında 660 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 5000 saat ömür süresine sahip bu kondansatör, ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj desteği ile PCB'lere direkt soldelenebilir.
Applications Audio
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.6Ohm @ 100Hz
Impedance 1.3 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 660 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V