MAL205717101E3
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL205717101E3
MAL205717101E3 Hakkında
Vishay MAL205717101E3, 100 µF kapasitesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi radial, snap-in kasa yapısında tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2.6Ohm ESR @ 100Hz özelliğine sahiptir. 85°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür garantisine sahip kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışır. 460 mA ripple current kapasitesiyle audio uygulamalarında, güç kaynakları ve filtreleme devrelerinde kullanılır. Polar yapısı nedeni ile doğru polarite ile bağlanmalıdır.
Applications Audio
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.6Ohm @ 100Hz
Impedance 2.1 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 460 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V