MAL205671472E3
CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL205671472
MAL205671472E3 Hakkında
Vishay MAL205671472E3, 4700 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans değerine sahiptir. Through-hole montaj tipine uygun radial can paketinde sunulan bu kondansatör, 100 Hz'de 75 mOhm ESR ve 2.65 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 12000 saatlik ömüre sahiptir. Audio uygulamaları, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve ses amplifikatörleri gibi alüminyum elektrolitik kondansatörün tipik kullanıldığı alanlarda tercih edilir. Snap-in bağlantı özelliği hızlı montaj imkanı sağlar.
Applications Audio
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 75mOhm @ 100Hz
Impedance 63 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.65 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V