MAL205671222E3
CAP ALUM 2200UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL205671222E3
MAL205671222E3 Hakkında
Vishay MAL205671222E3, 2200 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans değerine sahiptir. Through Hole montaj tipi ve radial can snap-in paket içinde sunulmaktadır. 120 mOhm ESR değeri ile 100 Hz frekansında çalışır. -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığında 12000 saatlik ömür süresi garantilenmektedir. 1.75 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Audio uygulamaları başta olmak üzere, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications Audio
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100Hz
Impedance 91 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.75 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V