MAL205657332E3
CAP ALUM 3300UF 20% 40V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL205657332E3
MAL205657332E3 Hakkında
Vishay MAL205657332E3, 3300µF kapasitansyonlu, 40V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tasarımı ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, ses uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 67mOhm ESR değeri ve 45mOhms impedans ile düşük frekans ripple akımı 100Hz'de 2.09A'dir. -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışır ve 85°C'de 12000 saat yaşam süresi garantilidir. ±20% toleransı ile gücü arka plan filtrasyonu, desuplaj ve ses devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications Audio
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 67mOhm @ 100Hz
Impedance 45 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.09 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V