MAL205657223E3
CAP ALUM 22000UF 20% 40V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL205657223E3
MAL205657223E3 Hakkında
Vishay MAL205657223E3, 22000 µF kapasitansı ve 40V çalışma voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu bileşen, özellikle ses frekansı uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 40 mOhm ESR değeri ile düşük empedans karakteristiği sunan kondansatör, 100 Hz'de 4.86 A ripple akım kapasitesine ve 12000 saatlik ömrü (85°C'de) sahiptir. -40°C ile +85°C arasında stabil çalışma performansı gösterir. ±20% tolerans ile, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve audio amplifikasyon sistemlerinde geniş bir uygulama alanı bulunmaktadır.
Applications Audio
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm @ 100Hz
Impedance 33 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.86 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V