MAL205657153E3
CAP ALUM 15000UF 20% 40V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL205657153
MAL205657153E3 Hakkında
Vishay MAL205657153E3, 15000 µF kapasitesi ve 40V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile PCB'ye montaj için tasarlanmıştır. 49 mOhm ESR değeri ve 41 mOhms impedans ile düşük frekans uygulamalarında 4.05 A ripple akımını destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 12000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile audio sistemleri, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications Audio
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 49mOhm @ 100Hz
Impedance 41 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.05 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V