MAL205655223E3
CAP ALUM 22000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL205655223E3
MAL205655223E3 Hakkında
Vishay MAL205655223E3, 22000 µF kapasitansına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, ses amplifikatörleri ve diğer düşük frekans uygulamalarında güç kaynağı filtrelemesi ve enerji depolaması için kullanılır. 33mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de düşük empedans sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 12000 saat ömür garanti eder. ±20% kapasite toleransı ile üretilen bileşen, through-hole montajı için uygun olup 4.51A ripple akımı taşıyabilme kapasitesine sahiptir.
Applications Audio
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 33mOhm @ 100Hz
Impedance 28 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.51 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V