MAL205651103E3
CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL205651103
MAL205651103E3 Hakkında
Vishay MAL205651103E3, 10000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V voltaj derecesine sahip bu kondansatör, ±20% tolerans ve 49mOhm ESR değeriyle çalışır. Through-hole montaj tipi olan radial kasa yapısında tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 12000 saat ömür süresi garantisinden yararlanır. 100Hz'de 4.05A ripple current kapasitesiyle audio uygulamalarında, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri için uygundur. Snap-in montaj özelliği sayesinde hızlı ve güvenli kurulum sağlar.
Applications Audio
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 49mOhm @ 100Hz
Impedance 42 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.05 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V