MAL205627472E3
CAP ALUM 4700UF 20% 40V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL205627472E3
MAL205627472E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL205627472E3, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V voltaj derecelendirilmiş bu komponentin ESR değeri 49mOhm @ 100Hz olup, 38mOhms impedansa sahiptir. Snap-in radial can paketinde sunulan kondansatör, through-hole montajı destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 12000 saat ömre sahip bu kondansatör, özellikle audio uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile belirtilen 3.1A @ 100Hz ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Polar yapısı nedeniyle kutuplu bağlantı gerektiren bu komponentin 20% tolerans değeri genel uygulamalara uygun özellikler sunar.
Applications Audio
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 49mOhm @ 100Hz
Impedance 38 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V