MAL205621103E3
CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL205621103E3
MAL205621103E3 Hakkında
Vishay MAL205621103E3, 10000µF kapasiteli 50V nominal voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. 40mOhm ESR ve 35mOhms impedans değerleri ile düşük frekans ripple akımı 4.5A @ 100Hz'dir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında güvenli çalışır ve 85°C'de 12000 saat yaşam süresi sunmaktadır. Audio uygulamalarında, güç kaynakları ve filtre devrelerinde yaygın olarak tercih edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm @ 100Hz
Impedance 35 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V