MAL205358102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 385V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL205358102E3
MAL205358102E3 Hakkında
Vishay MAL205358102E3, 1000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 385V nominal gerilim ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole radial montajlı bu bileşen, ±20% tolerans ile genel amaçlı güç kaynakları, doğrultucu devreleri, filtre uygulamaları ve enerji depolama sistemlerinde yaygın olarak kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışan komponentin 85°C'de 12000 saatlik ömrü vardır. 100Hz'de 180mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımı uygulamalarında uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 180mOhm @ 100Hz
Impedance 140 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V