MAL205352331E3
CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL205352331E3
MAL205352331E3 Hakkında
Vishay MAL205352331E3, 330 µF kapasitanslı, 200V voltaj değerlendirilmiş radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegre edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 12000 saat ömür elde eder. ±20% tolerans ve 460mOhm ESR değeri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtreleme devrelerinde kullanılır. 1.27A ripple akım kapasitesi ile yüksek AC dalgalanmalarına dayanıklıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 460mOhm @ 100Hz
Impedance 360 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.27 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V