MAL205253221E3
CAP ALUM 220UF 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL205253221E3
MAL205253221E3 Hakkında
Vishay MAL205253221E3, 220 µF kapasitanslı, 250 V rated gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanmış bu komponentin ESR değeri 750 mOhm @ 100Hz'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 15000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Ripple current kapasitesi 1 A @ 100 Hz'dir. Polar yapısı nedeniyle doğru polarite ile bağlanması gereklidir. Tolerans değeri -10%, +30% aralığındadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, konvertörler ve filtre devrelerinde yaygın olarak kullanılan bu komponentin 4 bacaklı radyal kutu paketi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 750mOhm @ 100Hz
Impedance 550 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 250 V