MAL205253101E3
CAP ALUM 100UF 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL205253101E3
MAL205253101E3 Hakkında
Vishay MAL205253101E3, 100 µF kapasitansı ve 250V rated voltage ile radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında ve 85°C'de 15000 saat ömür süresi ile standart endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır. 1.8Ω ESR ve 1.3Ω impedans değerleri ile düşük frekans ripple akımlarında (600 mA @ 100 Hz) kararlı performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.8Ohm @ 100Hz
Impedance 1.3 Ohms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 600 mA @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 250 V