MAL205054472E3
CAP ALUM 4700UF 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL205054472E3
MAL205054472E3 Hakkında
Vishay MAL205054472E3, 4700µF kapasitanslı, 10V nominal gerilim ile çalışan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'ye direkt olarak lehimlenebilir. 100Hz'de 74mOhm ESR değeri ve 2.4A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, frekans filtrasyonu ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 15000 saat ömür süresi garantisi sağlar. Radial, Can paketlemesi ile kompakt tasarımlara uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 74mOhm @ 100Hz
Impedance 50 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.4 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 10 V