MAL205015333E3
CAP ALUM 33000UF 16V SOLDER LUG
Seri / Aile Numarası
MAL205015333E3
MAL205015333E3 Hakkında
Vishay MAL205015333E3, 33000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, can tipi gövdesine sahip ve solder lug montajı ile sabit uygulamalara uygundur. 20mOhm ESR değeri ile düşük impedans sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 15000 saat ömür garantisi vardır. 100Hz'de 6.7A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 20mOhm @ 100Hz
Impedance 17 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 6.7 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 16 V