MAL205015332E3
CAP ALUM 3300UF 16V SOLDER LUG
Seri / Aile Numarası
MAL205015332E3
MAL205015332E3 Hakkında
Vishay MAL205015332E3, 3300 µF kapasitansı ve 16V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi solder lug montaj şekliyle chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. 75 mOhm ESR değeri ve 50 mOhm impedans ile düşük frekans ripple current uygulamalarında etkin çalışır. 2.4 A ripple akımı kapasitesine ve 15000 saatlik ömrü ile -40°C ile 85°C arasında güvenilir performans sunar. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 75mOhm @ 100Hz
Impedance 50 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.4 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 16 V