MAL205015153E3
CAP ALUM 15000UF 16V SOLDER LUG
Seri / Aile Numarası
MAL205015153
MAL205015153E3 Hakkında
Vishay MAL205015153E3, 15000 µF kapasitansı ve 16V nominal gerilimi olan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, kutu tipi kasa ile solder lug terminale sahip olup chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. 28 mOhm ESR değeri ve 21 mOhms impedansı ile düşük frekans ripple akımı toleransı 5A @ 100Hz'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 15000 saat ömür süresi garantili olup, genel amaçlı güç kaynağı, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 28mOhm @ 100Hz
Impedance 21 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 16 V