MAL205014472E3
CAP ALUM 4700UF 10V SOLDER LUG
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL205014472E3
MAL205014472E3 Hakkında
Vishay MAL205014472E3, 4700 µF kapasitesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, solder lug montaj tipi ile şasi üzerine sabitlenmesi kolaydır. 74 mOhm ESR değeri ile düşük impedans sağlar ve 2.4 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 15000 saat ömür garantisi verir. Güç kaynakları, filtreleme, enerjilendirme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 74mOhm @ 100Hz
Impedance 50 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Solder Lug
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.4 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 10 V