MAL205014103E3
CAP ALUM 10000UF 10V SOLDER LUG
Seri / Aile Numarası
MAL205014103E3
MAL205014103E3 Hakkında
Vishay MAL205014103E3, 10000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilime göre tasarlanmış, solder lug bağlantı tipi ile şasi montajı için uygundur. 39mOhm ESR değeri ile düşük frekans uygulamalarında 3.8A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 15000 saat ömür garanti etmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri başta olmak üzere geniş yelpazede kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 39mOhm @ 100Hz
Impedance 29 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Solder Lug
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.8 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 10 V