MAL204341151E3
CAP ALUM 150UF 160V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL204341151
MAL204341151E3 Hakkında
Vishay MAL204341151E3, 150 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye yerleştirilir. 1Ohm ESR değeri ve 700 mOhms impedans ile düşük frekans ripple akımında 760 mA taşıyabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 15000 saat ömür süresi garantisi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında kullanılır. -10% ile +50% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1Ohm @ 100Hz
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 760 mA @ 100 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 160 V