MAL204313101E3
CAP ALUM 100UF 250V AXIAL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
MAL204313101E3
MAL204313101E3 Hakkında
Vishay MAL204313101E3, 100 µF kapasitansına sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik cihazlarda yaygın olarak tercih edilmektedir. ESR değeri 1.5Ohm @ 100Hz ve ripple current kapasitesi 650mA @ 100Hz'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu bileşen, 85°C sıcaklıkta 15000 saat ömür garantisi sağlar. Polar yapısı nedeniyle kutuplu bağlantı gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.5Ohm @ 100Hz
Impedance 1.1 Ohms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 650 mA @ 100 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V