MAL204211689E3
CAP ALUM 68UF 160V AXIAL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
MAL204211689E3
MAL204211689E3 Hakkında
MAL204211689E3, Vishay tarafından üretilen 68 µF kapasiteli, 160V rated gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can paketinde sunulan bu polar kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 15000 saatlik ömür garantisi sunar. 2.2 Ohm ESR ve 1.4 Ohm impedans değerleri ile düşük frekans ripple akımı 420 mA @ 100 Hz'dir. Through-hole montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtre devreleri ve zaman sabiti uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.2Ohm @ 100Hz
Impedance 1.4 Ohms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 420 mA @ 100 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 160 V