MAL203869471E3
CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL203869471E3
MAL203869471E3 Hakkında
Vishay MAL203869471E3, 470µF kapasitanslı, 100V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüne sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. -40°C ile +85°C çalışma sıcaklık aralığında 3500 saatlik ömür süresi ile belirtilmiştir. ±20% kapasitans toleransı ve 1.444A ripple current kapasitesi (@10kHz) ile ses amplifikatörleri, invertörler, UPS sistemleri ve endüstriyel denetim devrelerinde uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.444 A @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V