MAL203856331E3
CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL203856331E3
MAL203856331E3 Hakkında
Vishay MAL203856331E3, 330µF kapasitanslı, 25V nominal gerilimli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ile üretilmiş bu kondansatör, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantiler. 100 Hz'de 440 mA ripple akım kapasitesi sayesinde AC uygulamalarında kullanılabilir. Genel amaçlı güç kaynakları, filtre ve energy storage uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 440 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V