MAL203856101E3
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL203856101
MAL203856101E3 Hakkında
Vishay MAL203856101E3, 100 µF kapasitanslı, 25V rated voltage ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda geniş kullanım alanına sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2500 saat ömür garantisi verir. 10 kHz frekansta 256.5 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, ses devresi filtrelemesi ve genel analog devreler gibi birçok uygulamada kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 256.5 mA @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V