MAL203855471E3
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL203855471E3
MAL203855471E3 Hakkında
Vishay MAL203855471E3, 470 µF kapasitansı ve 16V nominal voltajı ile tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2500 saatlik yaşam süresi garantiler. 10 kHz'de 594 mA ripple akımı taşıyabilme kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, analog ve dijital elektronik devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 594 mA @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V