MAL203854222E3
CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL203854222E3
MAL203854222E3 Hakkında
Vishay MAL203854222E3, 2200 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi kullanarak PCB'ye direk yerleştirilir. Geniş çalışma sıcaklık aralığı (-40°C ile 85°C arası) ve 85°C'de 3500 saat yaşam süresi ile endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanılır. 10 kHz'de 1.23 A ripple akım kapasitesi taşır. ±20% tolerans değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 3500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.23 A @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V