MAL203854101E3
CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL203854101E3
MAL203854101E3 Hakkında
Vishay MAL203854101E3, 100µF kapasitansı ve 10V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilen bu komponentin 85°C'de yaşam süresi 2500 saattir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 195.8 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Radial can kasa tipi sayesinde kompakt tasarım sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 195.8 mA @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V