MAL203838101E3
CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL203838101
MAL203838101E3 Hakkında
Vishay MAL203838101E3 100 µF alüminyum elektrolitik kondansatörü, 63V rated voltajda çalışmak üzere tasarlanmıştır. Radial, can tipinde through-hole montajı destekleyen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtrasyonu, depolama ve timing devrelerde kullanılır. 85°C'de 3500 saatlik ömür süresi garantisi ile ve ±20% kapasitans toleransı ile, -40°C ile 85°C arasında çalışır. 10 kHz'de 432 mA ripple akım kapasitesi bulunur ve elektronik cihazlarda, endüstriyel kontrol sistemlerinde ve tüketici elektroniğinde geniş uygulama alanı vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 3500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 432 mA @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V