MAL203836102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL203836102E3
MAL203836102E3 Hakkında
Vishay MAL203836102E3, 1000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılım için tasarlanmıştır. Radial montaj tipi, through-hole PCB koneksiyon için uygundur. ±20% tolerans, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 3500 saat yaşam süresi garantiler. 10 kHz'de 1.289A ripple current kapasitesi, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve general purpose enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.289 A @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V