MAL203135221E3
CAP ALUM 220UF 16V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL203135221E3
MAL203135221E3 Hakkında
Vishay MAL203135221E3, 220 µF kapasitanslı 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial through-hole montaj türü ile PCB'lere kolayca entegre edilir. -40°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığında çalışır ve 85°C'de 3000 saatlik ömür garantisinde bulunur. 100 Hz'de 1.16 Ohm ESR ve 550 mOhm empedansı ile düşük frekans uygulamalarında 270 mA ripple akımı destekler. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve analog sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.16Ohm @ 100Hz
Impedance 550 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 270 mA @ 100 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 16 V