MAL203035151E3
CAP ALUM 150UF 16V AXIAL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
MAL203035151E3
MAL203035151E3 Hakkında
Vishay MAL203035151E3, 150µF kapasitansına ve 16V dereceli gerilime sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole bağlantı tipiyle PCB'ye doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. 100Hz'de 1.7Ohm ESR ve 800mOhm impedans değerleriyle elektrik devrelerinde enerjinin depolanması ve düzeltilmesi işlevlerini yerine getirir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 200mA ripple akım kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve filtre uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.7Ohm @ 100Hz
Impedance 800 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 200 mA @ 100 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 16 V