MAL202146332E3
CAP ALUM 3300UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL202146332E3
MAL202146332E3 Hakkında
Vishay MAL202146332E3, 3300 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilime sahip bu through-hole bağlantılı bileşen, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışmak üzere tasarlanmıştır. 99 mOhm ESR değeri ve 65 mOhm impedans ile 100Hz'de 1.47A ripple akımını karşılayabilir. 85°C'de 8000 saat yaşam süresi ile güvenilir performans sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri ve endüstriyel cihazlarda kullanılır. Radial snap-in kasa tipi sayesinde kolay montajlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 99mOhm @ 100Hz
Impedance 65 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.47 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V