MAL202144153E3
CAP ALUM 15000UF 20% 10V SNAP
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL202144153E3
MAL202144153E3 Hakkında
Vishay MAL202144153E3, 15000µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu radyal, snap-in montajlı kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 54mOhm ESR değeri ve 2.25A ripple current kapasitesi ile güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme uygulamalarında tercih edilir. 8000 saat ömür süresi 85°C'de belirtilmiştir. ±20% tolerans aralığında bulunur.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 54mOhm @ 100Hz
Impedance 35 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.25 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V