MAL202139109E3
CAP ALUM 10UF 20% 100V AXIAL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
MAL202139109E3
MAL202139109E3 Hakkında
Vishay MAL202139109E3, 10 µF kapasitans değerine sahip axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bir through-hole montaj tipi kondansatörüdür. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2500 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans değeri ve 13Ω ESR (eşdeğer seri direnç) ile düşük frekans filtre, güç beslemesi düzenleme ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. 10 kHz'de 91 mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13Ohm
Impedance 9 Ohms
Lifetime @ Temp. 2500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 91 mA @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V