MAL202138101E3
CAP ALUM 100UF 20% 63V AXIAL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
MAL202138101E3
MAL202138101E3 Hakkında
Vishay MAL202138101E3, 100 µF kapasitanslı, 63V rated gerilimli axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere monte edilir. ±20% tolerans, -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 1.3 Ohm ESR ve 350 mA ripple current (10 kHz) özellikleri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve analog devreler gibi pek çok elektronik cihazda filtreleme ve gerilim stabilizasyonu için tercih edilir. 2500 saat ömür garantisi 85°C'de sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.3Ohm
Impedance 550 mOhms
Lifetime @ Temp. 2500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 350 mA @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V