MAL202135471E3
CAP ALUM 470UF 20% 16V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL202135471E3
MAL202135471E3 Hakkında
Vishay MAL202135471E3, 470µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltajda çalışmak üzere tasarlanmış bu kondansatör, axial montaj türüyle PCB'lere montajlanır. -40°C ile 85°C arasında güvenli bir şekilde çalışabilen bileşen, 85°C'de 2500 saat ömür garantisi sağlar. 550mOhm ESR değeri ve 10 kHz'de 456mA ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans değeri ile daha toleranslı tasarımlara uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 550mOhm
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 2500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 456 mA @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V