MAL202129221E3
CAP ALUM 220UF 20% 100V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL202129221E3
MAL202129221E3 Hakkında
Vishay MAL202129221E3, 220 µF kapasiteli, 100V rated voltage'lı axial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipiyle PCB'lere doğrudan entegre edilebilir. ±20% tolerans ile birlikte 610 mOhm ESR değerine sahiptir. 560 mA ripple current kapasitesi 100 Hz'de sağlanır. -40°C ile 85°C arasında çalışan cihazlarda kullanılabilir ve 85°C'de 8000 saatlik ömür garantisi verir. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme uygulamaları, darbe düzeltme ve sinyal işleme devreleri başta olmak üzere analog ve dijital elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 610mOhm @ 100Hz
Impedance 560 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 560 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V