MAL202127471E3
CAP ALUM 470UF 20% 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL202127471E3
MAL202127471E3 Hakkında
Vishay MAL202127471E3, 470 µF kapasitanslı, 40V rated voltajlı aksiyel alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olup, 85°C'de 8000 saat ömür garantisine sahiptir. 404mOhm ESR ve 175mOhms impedans değerleriyle düşük frekans uygulamalarında kullanıldığında 590mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynağı stabilizasyonu, sinyal filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 404mOhm @ 100Hz
Impedance 175 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 590 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V