MAL202124472E3
CAP ALUM 4700UF 20% 10V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL202124472E3
MAL202124472E3 Hakkında
Vishay MAL202124472E3, 4700 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltajda çalışan bu axial bağlantılı kondansatör, 100 mOhm ESR ve 70 mOhm impedans değerlerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 8000 saat ömür garantisi sunar. 1.32A ripple current kapasitesiyle güç kaynakları, filtreleme ve enerjinin geçici depolanması gibi genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montajlı tasarımı, geleneksel PCB tasarımlarına kolayca entegre edilebilir. ±20% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 100Hz
Impedance 70 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.32 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V