MAL202119102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 100V AXIAL
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
MAL202119102E3
MAL202119102E3 Hakkında
Vishay MAL202119102E3, 1000 µF kapasitanslı, 100 V voltaj değerli axial tipte alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 160 mOhm ESR (Equivalent Series Resistance) özelliğine sahiptir. 8000 saatlik ömrü 85°C'de garanti edilmektedir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve elektronik devreler gibi alanlarda kullanılır. Through Hole montaj türü sayesinde geleneksel PCB montajı için uygundur. 10 kHz frekansında 2.058 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160mOhm
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.058 A @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V