MAL202118471E3
CAP ALUM 470UF 20% 63V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL202118471
MAL202118471E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL202118471E3, 470 µF kapasitans değerine ve 63V rated voltage'a sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılır. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, -40°C ile +85°C sıcaklık aralığında operasyon görmektedir. 8000 saatlik ömür garantisi 85°C'de sağlanmaktadır. 287 mOhm ESR (Equivalent Series Resistance) ve 130 mOhms impedans değerleriyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtre devreleri ve güç yönetimi sistemlerinde kullanılmaya uygundur. 10 kHz'de 980 mA ripple current kapasitesi mevcuttur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 287mOhm
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 980 mA @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V