MAL202118331E3
CAP ALUM 330UF 20% 63V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL202118331E3
MAL202118331E3 Hakkında
Vishay MAL202118331E3, 330 µF kapasitans değerine sahip axial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 8000 saatlik ömür süresi 85°C'de belirtilmiştir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmesi mümkündür. 409mOhm ESR değeri ve 10 kHz frekansında 854mA ripple akımı kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme işlemlerinde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 409mOhm
Impedance 190 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 854 mA @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V