MAL202114332E3
CAP ALUM 3300UF 20% 10V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL202114332E3
MAL202114332E3 Hakkında
Vishay MAL202114332E3, 3300 µF kapasitanslı axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. 128 mOhm ESR ve 95 mOhms impedans değerleriyle düşük dirençli tasarıma sahiptir. 10 kHz frekansda 1.308 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 8000 saat ömür garantisi verilir. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreler, zaman sabitleme devreleri ve genel amaçlı depolamada yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 128mOhm
Impedance 95 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.308 A @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V