MAL202114222E3
CAP ALUM 2200UF 20% 10V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL202114222E3
MAL202114222E3 Hakkında
Vishay MAL202114222E3, 2200 µF kapasitanslı axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kondansatör, -40°C ile 85°C arası geniş çalışma sıcaklık aralığında 8000 saatlik ömür garantisi sunar. 177 mOhm ESR değeri ve 95 mOhm impedansı ile düşük direnç özelliği taşır. 10 kHz'de 1.176 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, through-hole montaj tipinde olup güç kaynakları, filtreleme, kuplaj ve depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 177mOhm
Impedance 95 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.176 A @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V