MA4Z71300L
DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SMINI4
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
4-SMD
Seri / Aile Numarası
MA4Z71300L
MA4Z71300L Hakkında
MA4Z71300L, Panasonic tarafından üretilen 2 bağımsız Schottky diyottan oluşan bir diyot dizisidir. SMini4 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 30V maksimum ters gerilim ve 150mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Düşük forward voltajı (1V @ 30mA) ve hızlı reverse recovery time'ı (1ns) ile karakterize edilen bu diyot, güç kaynağı uygulamaları, anahtarlama devreler, serbest çemberler (free-wheeling diodes) ve RF dedektörler gibi yüksek hızlı doğrultma uygulamalarında kullanılır. 125°C maksimum junction sıcaklığında çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 150mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 30 V
Diode Configuration 2 Independent
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 125°C (Max)
Package / Case 4-SMD, Flat Leads
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 1 ns
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SMini4-F1
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 30 mA